دندانپزشکی زیبایی
دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

همانگونه که از نام بر می آید این شاخه از دندانپزشکی به علت علاقه و نیاز مردم و با عنایت به گرایش فطرت انسانی به زیبادوستی پدید آمده است.
دندانپزشکی زیبایی در معنای خاص خود شاید کمتر از یک دهه در کشور ما قدمت داشته باشد. ولیکن این هنر از حدود سال 1940 در کشورهایی نظیر آمریکا چشم به جهان گشود. در آن زمان این علم مختص هنرپیشگان و افراد مهم و بسیار ثروتمند بود، ولی هم اکنون در هر طبقه ای تقاضای داشتن لبخندی زیبا جواب داده می شود.
در معاشرت روزمره زندگی افرادی که با شما برخورد می کنند پس از رد و بدل اولین جمله های احوال پرسی آنجایی که چشم مخاطب به دهان گوینده دوخته خواهد شد نخستین جز صورت که هدف چشم مخاطب قرار می گیرد، محدوده دهان می باشد و آن قسمت از دهان که اولین جرقه را در ذهن مخاطب ایجاد می کند دندان های جلوی گوینده است. لذا برای ایجاد اولین ارتباط (گفتاری- دیداری) ابتدا به ساکن مخاطب، زیبایی گوینده را از محدوده لبخند او قضاوت خواهد کرد.
البته این مطلب از ذهن مخاطب نیز پوشیده نیست و عامل عدم اعتماد به نفس در صحبت کردن و خندیدن در افرادی که دندان های نازیبا دارند همین است.
چه  بسا ارتباطات عاطفی و احساسی عمیق که می توانستند منجر به تشکیل یک زندگی موفق شوند که به علت نارضایتی یکی از طرفین از لبخند نازیبای طرف مقابل منجر به جدایی شده است، چه مشاغل و موقعیت های عالی زندگی که به همین علت از دست رفته اند.
با داشتن دندان های زیبا قضاوت مردم نسبت به شما تا میزان 70% تغییر خواهد کرد. همیشه در نظر داشته باشید که مردم اطراف شما زیبایی های شما را می بینند و از آن تعریف می کنند ولی آیا نازیبایی ها را نمی بینند که صحبتی از آن به میان آورند یا شرم حضور بیننده باعث این مطلب است، قطعا چنین است و به همین دلیل اگر خودتان به آینه اعتقاد نداریداز نزدیکان صمیمی خویش تقاضا کنید تا شما را راهنمایی کنند.
در ادامه این نوشتار تصاویری ارائه خواهد شد که میزان تغییرات قبل و بعد از درمان را در دندانپزشکی زیبایی ملاحظه فرمایید.
شما هم همین امروز با دندانپزشک خود در رابطه با زیباسازی دندانهایتان مشاوره کنید و ایشان حتما کلیه ی مشکلات زیبایی دتپندان هایتان را به شما گوشزدخواهند کرد و شما را به اشخاصی که در این رابطه تخصص دارند معرفی خواهند کرد.
توجه داشته باشید که ممکن است دندان های شما دچار درد، ناراحتی یا حساسیت نباشد ولی فرم، شکل و رنگ آن ها دارای نازیبایی باشد و شما را هم که آزار ندهد دیگران را آزرده می سازد!
این را بدانید که لبخند زیبا اولین مرحله پذیرش شما به آغوش یک اجتماع فعال است و صورت زیبای شما با لبخندی زیبا تا 70% جذاب تر است.

منبع:

http://www.bartarinha.ir

تعداد بازدید: 489

تذکر مهم شما نمی توانید با تکیه بر مطالبی که در سایت e پزشک منتشر می شود مبادرت به خود درمانی کنید.