آشنایی با Tri – active
آشنایی با Tri – active

آشنایی با Tri – active

دستگاه جدید، تری اکتیو با سه مکانیسم لیزر، ماساژ ریتمیک و کولینگ جهت رفع سلولیت و چربی های موضعی کم، صاف کردن و کشیدن و محکم کردن پوست ناحیه، و دوباره شکل دادن به پوست ناحیه (در ناحیه صورت) بخصوص ایجاد صورتی بشاش و خیره کننده به کار می رود. ماساژ عمقی و عمل تحریکی دستگاه بر روی بافت زیر پوستی باعث از بین رفتن سموم و اکسیژناسیون بهتر بافتی می شود بدین ترتیب ظاهری لطیف تر به پوست خواهد داد و باعث آزاد سازی چربی های تجمع یافته خواهد شد.


اثرات :

  • عمل ماساژ نفوذ کننده دستگاه درناژ لنفاوی را تحریک و الاستیسیتی و قابلیت انعطاف بهتر پوست را به دنبال دارد.
  • کریوتراپی (عمل سرد کنندگی) با کاهش اودما (تورم) و تحریک فعالیت عروقی همراه با لیزر باعث کاهش سلولیت خواهد شد.
  • عمل لیزر باعث تحریک میکروسیرکولیشن (جریان خون عروق کوچک) درون سرخرگ ها و سیاهرگ ها خواهد شد در حالی که ظرفیت سیستم لنفاوی را نیز بالا می برد.

 

کارایی دستگاه در درمان سلولیت و کاهش چربی های موضعی و حمایت بعدی بعد از لیپوساکشن ثابت شده بخصوص در کاهش سایز و از بین بردن نمای بد سلولیت و افزایش سفتی پوست.


اثرات در صورت :

عمل منحصر به فرد و نوآورانه تری اکتیو در ایجاد پوستی بشاش و زیبا کاملاً مشهود می باشد. ابتکار انحصاری تری اکتیو زیبایی چشم گیر پوست شما را تنها با تعداد کمی ضربات ظریف آشکار می نماید. در جهت پاکسازی واضح سطح پوست دوباره نوسازی سلول های پوست را تحریک می کند. خطوط روی پوست ریلاکس (شل) شده و خطوط کمرنگ روی پوست ناپدید می شوند و پوست شما چهره اصلی زیبای خود را باز می یابد و صاف و بشاش می شود، بطوری که در لمس کاملاً مشهود است. اطراف چشم نیازمند ظاهری جوان و قوی و درخشان می باشد که با تری اکتیو حاصل می شود. صورتی با شکوه، با ناپدید شدن چین و چروک و عمل شل کنندگی قوی و دوباره شکل گیری صورت حاصل می شود، کشش پوست (facelift) واضح که از خط گردنی تا بالا تا گوشه های دهان و تا ناحیه چشم ها می تواند ادامه یابد اغلب نیاز به کشش پوست ( facelift ) با عمل جراحی را کمرنگ می کند. و از طرفی تری اکتیو با عمل تحریک ساختمان کلاژن (اسکلت بافتی) و ماساژ عمقی و اثر افزایش دهنده اکسیژناسیون لیزر، پوست شما بیشتر شل و موزون شده و خیرگی نویی پیدا می کند. جهت کلیة نواحی که دارای چربیهای موضعی هستند اعم از صورت و غبغب، گردن، سینه، شکم، خط سوتین، بازوها و ران و باسن و ساق پا قابل انجام است، همچنین جهت کاهش چین و چروک های صورت و کشیدن پوست گردن و فک بسیار مؤثر میباشد. تعداد جلسات تری اکتیو حداقل ده جلسه می باشد که بعد از حدود جلسة 4 یا 5 کاهش سایز موضع شروع می شود. در کنار کار با این دستگاه باید میزان انرژی ورودی به بدن را کم کنید که پزشک شما را راهنمایی خواهد نمود. این دستگاه بسیار متکامل تر و بهتر از اندرمولوژی و LPG بوده و در واقع اعمالی و اثراتی اضافه بر اعمال آنها دارد.

منبع:

http://www.ualclinic.com

تعداد بازدید: 1207

تذکر مهم شما نمی توانید با تکیه بر مطالبی که در سایت e پزشک منتشر می شود مبادرت به خود درمانی کنید.