بیمارستان عرفان

بیمارستان دارای بخش­های ویژه از جمله:

NICU, ICU-OH, CCU, ICU, POST-ICU می­باشد.

بخشهای جراحی وبستری به شرح ذیل می­باشد:

جراحی قلب، جراحی اعصاب، جراحی ارتوپدی و ستون فقرات، جراحی عمومی و لاپاراسکوپی، جراحی ارولوژی و پیوند کلیه، جراحی اطفال، جراحی توراکس، جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی، جراحی فک و صورت، جراحی گوش و حلق وبینی، جراحی چشم پزشکی، جراحی زنان و زایمان و بخش داخلی، گوارش، غدد، عفونی، خون، نفرولوژی، دیالیز، ریه، نورولوژی، اعصاب و روان، قلب و بخش آنژیوگرافی نیز آماده ارائه خدمات درمانی مطلوب می­باشد.

 واحد اطلاعات

این واحد بمنظور رفاه حال بیماران و اطلاع­رسانی دقیق به مراجعین محترم بیمارستان، اعم از محل استقرار بخش­های درمانی، نحوه پذیرش، محل استقرار درمانگاه، آدرس و تلفن مطب پزشکان، ایجاد گردیده است. اطلاعات بیمارستان که در محل پذیرش بستری واقع است از ساعت 7:30 الی 18 در روزهای عادی و از ساعت 7:30 الی 16 در روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به کلیه مراجعین می­باشد.

 کلینیک

در کلینیک پزشکان متخصص بر اساس ساعات تعیین شده حضور داشته و در رشته­های تخصصی و فوق تخصصی ذیل در ایام هفته غیر از روزهای تعطیل فعالیت دارند:

داخلی، ریه، داخلی قلب، غدد، گوارش، عفونی، کلیه(نفرولوژی)، نورولوژی(داخلی مغز واعصاب)، روانپزشکی، انکولوژی(خون)، پوست، روماتولوژی، گوش­و­حلق­وبینی، چشم، جراحی عمومی و لاپاراسکوپی، جراحی مغز واعصاب، ارولوژی و پیوند کلیه، ارتوپدی و ستون فقرات، زنان و زایمان، جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی، جراحی فک و صورت، جراحی توراکس

 پذیرش کلینیک

در طبقه اول ورودی اصلی ( درب شرقی ) قرار دارد. بیمارانی که دارای وقت قبلی می­باشند با مراجعه به پذیرش سرپایی برگه پذیرش دریافت می­دارند و بیمارانی که وقت قبلی ندارند می­توانند با شماره تلفن­های 2-22358431 وقت رزرو نمایند. پس از دریافت برگه پذیرش، بیمار می­بایست به کلینیک مراجعه تا توسط پزشک ویزیت گردد. پذیرش سرپایی صرفا بیمارانی را پذیرش می­نماید که قبلا به صورت حضوری یا تماس تلفنی وقت رزرو نموده باشند.

بیماران جهت دریافت نوبت دندانپزشکی، رادیولوژی، اسکوپی و سایر قسمت­های تشخیصی می­بایست به قسمت­های مربوطه مراجعه نمایند.
کلینیک دندانپزشکی

 در کلینیک دندانپزشکی خدمات دندانپزشکی شامل ویزیت اولیه جهت تعیین وضعیت سلامت دندان­ها، کشیدن، پرکردن، جرمگیری، درمان ریشه، جراحی لثه، جراحی دندان عقل، جراحی فک و صورت، ترمیمی و زیبایی و انواع پروتزهای ثابت و متحرک وارتودنسی و ایمپلنت (کاشت دندان) اراته می­گردد.

پزشکان این بخش شامل دندانپزشک عمومی و متخصص دندانپزشکی در رشته اطفال، جراحی فک و صورت، ارتودنسی، اندو (درمان ریشه)، ترمیمی، زیبایی، پروتز و جراحی لثه می­باشد که اکثر آنها از اساتید و اعضاء هیات علمی دانشگاه­ها می­باشند.

بخش رادیولوژی دندانپزشکی، رادیوگرافی­های پری اپیکال و اکلوزال، OPG، لترال سفالومتری و واترز و همچنین توموگرافی جهت ایمپلنت­های دندانی انجام می­دهد.